● Котли твердопаливні тривалого горіння
Твердопаливний котел тривалого горіння КТР-16 ECO MANUAL
Номінальна теплова потужність 16 кВт
Котел твердопаливний шахтний тривалого горіння КТШ-20 ECO LONG BURNING
Номінальна теплова потужність 20 кВт
Котел твердопаливний тривалого горіння КТР-16 ЕКО UNI type H
Номінальна теплова потужність 16 кВт
Котел твердопаливний шахтний тривалого горіння КТШ-10 ECO FRONT
Номінальна теплова потужність 10 кВт
Котел твердопаливний тривалого горіння КТР-16 ЕКО UNI type V
Номінальна теплова потужність 16 кВт
Твердопаливний котел тривалого горіння КТР-20 ECO MANUAL
Номінальна теплова потужність 20 кВт
Котел твердопаливний шахтний тривалого горіння КТШ-32 ECO LONG BURNING
Номінальна теплова потужність 32 кВт
Котел твердопаливний тривалого горіння КТР-20 ЕКО UNI type H
Номінальна теплова потужність 20 кВт
Котел твердопаливний шахтний тривалого горіння КТШ-16 ECO FRONT
Номінальна теплова потужність 16 кВт
Котел твердопаливний тривалого горіння КТР-20 ЕКО UNI type V
Номінальна теплова потужність 20 кВт
Твердопаливний котел тривалого горіння КТР-25 ECO MANUAL
Номінальна теплова потужність 25 кВт
Котел твердопаливний шахтний тривалого горіння КТШ-45 ECO LONG BURNING
Номінальна теплова потужність 45 кВт
У чому перевага котлів на твердому паливі?
Твердопаливні котли мають низку переваг. Головним є високий коефіцієнт корисної дії, який досягається при згорянні дров або вугілля. Другий, але не менш важливий плюс полягає в тому, що опалення є абсолютно автономним і не залежить від загальної системи подачі газу. Все, що від Вас потрібно - просто завантажити паливо в топку. Тривалість роботи твердопаливного котла на одному завантаженні залежить від того, на якій саме сировині він працює і яка у нього потужність. Котли на твердому паливі трохи витратніші за газові, проте вони здатні опалити набагато більшу за розмірами житлову площу і є просто незамінними на великих виробничих підприємствах і в приватних будинках заміського типу.
Також важливою перевагою є те, що Ви можете самостійно регулювати температуру, виставляючи найбільш комфортну для Вас.
Різновиди матеріалів твердопаливних котлів
Котли на твердому паливі виготовляються з кількох видів матеріалів: вони бувають чавунні та сталеві. Обидва види котлів у чомусь перевершують свої аналоги та мають свої переваги.
Сталеві твердопаливні казани Маяк.
Плюси сталевих твердопаливних котлів полягають у тому, що вони мають відносно невелику вагу, і порівняно з чавунними коштують набагато дешевше. Однак термін експлуатації у сталевих котлів менший, ніж у аналогів із чавуну - в середньому при правильній експлуатації та ремонті він становить 15 років. Крім основних переваг існують також другорядні: сталеві котли легше чистити, так як їх поверхня на відміну від чавунних котлів більш гладка, за рахунок чого кількість відкладень на поверхні значно зменшується.
Сталеві котли мають великий штатний прохідний майданчик. Завдяки цій особливості, монтаж сталевих котлів здійснити набагато легше, ніж чавунних аналогів.
По діапазону допустимих потужностей сталеві котли також виграють. Їхня потужність коливається від 80 і аж до 20 000 кВт, тоді як діапазон потужності чавунних котлів - від 15 до 1200 кВт. Ця перевага дозволяє використовувати сталеві твердопаливні котли як у промислових потребах, так і для побутових цілей.
Ще кілька плюсів сталевих твердопаливних котлів:
Сталеві твердопаливні котли Маяк мають високий ККД - 96%, а також відрізняються низьким рівнем викиду шкідливих речовин у навколишнє середовище. Це можна пояснити тим, що котли зі сталі відрізняються високою здатністю, що акумулює, і тривалістю робочої готовності при найменшій кількості запусків пальника.
Сталеві котли можуть працювати при низькій температурі води, при цьому ризик появи корозії мінімальний навіть при фазах пуску роботи котла.
У сталевих казанах допускається застосування низькокалорійного палива - біогазу.
Твердопаливний котел із сталі легко з'єднується з опалювальною системою за рахунок невеликого гідравлічного опору котлового блоку, при цьому не потрібне додаткове обладнання.
Зварювальні шви на сталевих казанах набагато надійніше під час експлуатації, ніж у чавунних казанів.
Чавунні твердопаливні котли
Чавунні котли відрізняються високою довговічністю та їх термін служби може становити аж до 50 років. Це пов'язано з тим, що котли з чавуну стійкі до корозії, мають міцні товсті стінки теплообмінника, які деформуються менше. Так само значну роль у довговічності твердопаливних котлів зі сталі відіграє їхня конструкція. Вони складаються з секцій і при виході з ладу однієї з них легко можна замінити тільки несправну секцію, не вдаючись до повноцінного ремонту. Така конструкційна особливість дозволяє так само з легкістю занести котел навіть у важкодоступні куточки будинку.
Чавунні котли мають один недолік — чутливість до температурних перепадів, проте це легко виправити, правильно здійснивши обв'язку котла. Великих грошових витрат ця процедура так само не вимагає. Вибрати та купити твердопаливний котел Ви можете на нашому сайті або в офлайн магазинах у Вашому місті.
За якими характеристиками потрібно вибирати твердопаливні казани?
Перш ніж визначитися з остаточним вибором котла, потрібно врахувати всі особливості, що впливають на роботу котлів, та від яких залежить їхня ефективність.
Перше, на що слід звернути увагу, це те, що котли бувають енергозалежні та енергонезалежні. У системах, які мають природну циркуляцію, використовують енергозалежні казани.
Для систем із природною циркуляцією найкраще використовувати енергонезалежні твердопаливні котли. Для таких систем необхідний спеціальний насос, який дозволяє працювати не споживаючи електроенергію. До подібних котлів належать класичні котли зі сталі та чавуну та деякі різновиди твердопаливних котлів тривалого горіння. Перевага енергонезалежних котлів помітно неозброєним оком – для районів. У яких часто відключають електрику, вони просто незамінні. Енергонезалежні котли так само чудово підійдуть як