Підлогові газові котли з атмосферними пальниками потужністю від 8 до 100 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-10 КС
Номінальна теплова потужність 10 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-10 КСВ
Номінальна теплова потужність 10 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-12 КС
Номінальна теплова потужність 12 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-12 КСВ
Номінальна теплова потужність 12 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-16 КС
Номінальна теплова потужність 16 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-16 КСВ
Номінальна теплова потужність 16 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-20 КС
Номінальна теплова потужність 20 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-20 КСВ
Номінальна теплова потужність 20 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-25 КС
Номінальна теплова потужність 25 кВт
Котел газовий з атмосферним пальником АОГВ-25 КСВ
Номінальна теплова потужність 25 кВт
Підлогові газові котли за габаритами перевищують їх настання аналоги і поступаються в естетичному плані, проте більшість клієнтів віддають перевагу саме їм. Чому? Тому що підлогові котли характеризуються рядом переваг:
Вони відрізняються більш простою конструкцією
Їх ефективності цілком можна позаздрити. Коефіцієнт корисної дії підлогових газових котлів досягає 93%.
Незважаючи на простоту вбудованої в конструкцію підлогових котлів автоматики, вона відрізняється високою надійністю.
Для того, щоб котел справно і повноцінно функціонував наявність електроенергії не обов'язково. Тому якщо у Вашому районі часто відключають електрику або ж бувають перебої електроенергії - завдяки газовому котлу, без тепла ви не залишитеся.
На якому підлоговому газовому котлі зупинити свій вибір?
Газові котли теж бувають різні. Вони можуть відрізнятися по потужності, мати різні варіації дизайну, а так само володіти різними функціональними можливостями. Однак найперший крок при виборі потрібного підлогового котла на газу - вирішити, чи потрібен Вам двоконтурний або одноконтурний газовий котел.
Одноконтурний газовий котел служить виключно для опалення будинку. Для забезпечення гарячого водопостачання, Вам потрібно буде встановлювати окреме обладнання - газову колонку або бойлер. Двоконтурний котел відповідно використовується і для опалення, і для нагріву води. Іншими словами - це опалювальних котел і бойлер в одному агрегаті.
Наступний важливий фактор при виборі потрібного котла на газу - матеріал, з якого виконаний корпус котла. Існує два види матеріалів, використовуваних для виготовлення котлів - сталь і чавун.
Кожен матеріал має як плюси, так і мінуси, тому перш ніж зробити вибір, вирішите, що для Вас в пріоритеті.
Газові котли підлогові зі сталевим теплообмінником простіше транспортувати, за рахунок того, що вони набагато легше, ніж аналоги з іншого матеріалу. Так само значною перевагою є те, що сталеві котли ударостійкі і вони менш схильні до деформації. Різкі перепади температур, перегріви і переохолодження їм так само не страшні. Недоліком сталевих котлів є термін їх служби, який менше, ніж у чавунних, і схильність до утворення іржі на поверхні теплообмінника.
Чавунні газові котли менш міцні. Вони бояться ударів, перегріву і їх варто берегти від різких перепадів температур. Ці особливості матеріалу теплообмінника варто врахувати під час транспортування, монтажу та експлуатації приладу. Але при цьому, котли з чавуну не схильні до корозії, і при правильній експлуатації мають набагато більший термін служби, ніж сталеві котли.
Підлогові газові котли опалення ціни
Ціни на підлогові газові котли залежать від матеріалу теплообмінника, комплектації котла і потужності. Потужність Ви можете попередньо розрахувати самі. Для це просто врахуйте той факт, що на 10 м2 необхідно 1 кВт потужності. Після того, як Ви порахували потужність самостійно, перш, ніж остаточно зупинитися з вибором котла, за більш точними розрахунками зверніться до фахівця. Прорахунок потужності - це копітка і точна робота, де потрібна гранична уважність і облік таких факторів як тепловіддача стін приміщення, кліматичні особливості Вашого регіону, кількість вікон і особливості будівельних технологій будинку.