7.15-16.00, пн-пт

050 343 31 88 сервіс

050 301 89 19 збут

097 179 53 41 збут

093 653 09 32 збут

 

бульвар Гончарівський,4

+380990989070

 

● Котли газові

Одним з найбільш популярних рішень, використовуваних для опалення різного виду приміщень є газовий котел. Він 365 днів в році забезпечує подачу гарячої води і зігріває в холода.Востребованность котлів, що працюють на газу пояснюється їх економічністю за рахунок широкої доступності природного газу. Саме тому котли на газу служать чудовою альтернативою іншим видам котлів або будь-яким іншим джерелам опалення. До того ж, значну роль відіграють розміри газового котла - за габаритами він відносно невеликий і зручний в експлуатації.

Газовий котел - це свого роду серце системи опалення Вашого будинку. Його надійна і безперебійна робота гарантує Вам комфорт, тепло і затишок. Газові котли Маяк мають привабливий дизайн, надійну захисну систему і оснащені режимами автоматизованої роботи. На нашому сайті Ви можете купити газовий котел від виробника за доступними цінами.

Газовий котел ціна
Ціни на газові котли залежать від різних характеристик, за якими власне і здійснюється вибір котла, який підійде для опалення безпосередньо Вашого будинку / квартири.

Перша ознака, по якому вибирають газові котли, і від якого залежить його цінова політика - це номінальна потужність. Для її обчислення існує спеціальна формула: P = S / 10 кВт / м2.

У цій формулі буквою Р позначається сама потужність, яка вимірюється у ВАТ,

S - це площа, яку необхідно опалювати, вимірюється в м2.

Виходячи з вище наведеної формули видно, що на опалення 10 м2 житлової площі необхідний 1 кВт потужності. Розраховуючи потужність газового котла можна так само використовувати обсяг рідини в теплоносії. За допомогою одного кВт можна нагріти близько 12 літрів рідини.

Однак, не забувайте, що після того, як Ви самостійно провели розрахунки, для отримання більш коректних даних варто звернутися до професіоналів своєї справи. Наші фахівці в найкоротші терміни допоможуть розрахувати номінальну потужність необхідного Вам котла з урахуванням таких нюансів як: тепловтрати приміщення, кількості залитої в опалювальну систему рідини в опалювальну систему, наявності альтернативних і додаткових джерел і споживачів тепла, точної квадратури квартири / будинку, яких необхідно опалювати. Такі прорахунки повинні бути максимально точними і без похибок.

Як правильно вибрати тип газового котла?

Для того, щоб правильно вибрати тип газового котла, слід відповісти на кілька запитань:

1. Чи потрібно щоб котел забезпечував Вас гарячою водою, або котел повинен виконувати тільки функцію обігріву будинку.

2. Відсутність або наявність димохідної труби.

3. Врахувати вид опалювальної системи: примусова або з природною циркуляцією.

4. Чи можливі перебої з електрикою, або перепади напруги.



Різновиди газових котлів

Опалювальні котли на газу поділяють за кількома ознаками:

1. По виду монтажу системи

2. По можливостях

3. За типом відведення відпрацьованих газів



За способом монтажу газові котли діляться на три види: парапетні, підлогові і настінні (навісними).
1.Парапетние газові котли

Про спосіб установки таких котлів можна здогадатися вже з назви. Парапетні котли найчастіше встановлюють під вікном. Головною їх перевагою є відсутність необхідності установки димохідної труби.

Крім житлових будинків, парапетні газові котли широко застосовуються для постачання водою і обігріву приміщень, в яких вже є водяне опалення з примусовою або природним типом циркуляції. Опалення підключається трьома способами: зліва, з правого боку або ж одночасно з обох сторін. В якості палива для таких котлів використовують природний і зріджений газ.

Парапетні газові котли мають герметичну газову камеру, повітря в яку подається і виводиться з боку вулиці. Завдяки такій особливості парапетних котлів, потрапляння диму і гару в приміщення просто неможливо.

Для відводу перероблених газів використовується отвір, розташоване зовні будівлі. Це дає можливість:

застосовувати парапетні котли в будівлях, в яких установка димохідної труби неможлива;
скоротити грошові витрати на установку димоходу;
-ізбежать необхідності регулярних перевірок димохідної труби.
Парапетні котли найбільш часто зустрічаються з номінальною потужністю не вище 15 кВт. Однак іноді можна зустріти моделі, що мають показники від 40 кВт і вище.

2. Настінні газові котли спеціально виготовляють з міді, цей матеріал відрізняється своїм незначним вагою і полегшує установку таких котлів на стіні. Потужність навісних котлів не перевищує 36 кВт.Настенние котли часто використовуються для опалення невеликих заміських будинків (до 300м2), або ж для опалення квартир.

Для того, щоб система опалення газовими котлами була надійніше, а спектр їх застосування -обшірнее, часто застосовують каскадне підключення декількох газових котлів.

3. Підлогові газові котли роблять з міцних і важких матеріалів таких як сталь та чугун.Теплообменнікі підлогових котлів, виконані зі сталі легше за вагою, ніж їх чавунні аналоги, і відрізняються підвищеною міцністю, однак сталеві котли менш стійкі до появи іржі, тому термін їх експлуатації менше. В середньому він становить 15 років.



Головними перевагами чавунних газових котлів є їх довговічність і стійкість до корозії, проте їх варто берегти від різких перепадів температур і механічних пошкоджень. Термін служби чавунних газових котлів становить 20-25 років. У зв'язку з тим, що підлогові котли не обмежені ні в розмірі, ні в ваговій категорії, їх потужність може досягати 100 кВт.



По можливостях газові котли діляться так само на два види: на одноконтурні та двоконтурні.

Одноконтурні газові котли призначені винятково для опалення, але останнім часом сучасні моделі все частіше оснащують автоматикою, яка дозволяє підключити до котла бойлер, і дає можливість керувати ним. Така сумісність бойлера непрямого обігріву з одноконтурнимкотлом якнайкраще підійде для системи постачання гарячою водою, що має великі потреби і відповідні пікові навантаження.



У свою чергу, двоконтурні опалювальні котли служать як для опалення житлоплощі, так і для забезпечення її гарячою водою. Для цього такі котли оснащуються або бойлером непрямого нагріву, або вторинним проточним пластинчастим теплообмінником.

За способом відведення переробленої сировини газові котли поділяють на турбовані та димохідні.

Газові димохідні котли мають камеру згоряння відкритого типу. Продукти горіння в таких котлах виводяться природним способом за допомогою димохідної труби.

Турбовані газові котли мають камеру згорання закритого типу і відходи від продуктів горіння виводяться назовні примусово, за допомогою коаксіального димоходу. Турбовані газові котли укомплектовані автоматикою, що робить процес управління ними повністю автоматизованим.



Де купити газовий опалювальний котел?

Купити газовий котел Маяк від виробника Ви можете, залишивши заявку на нашому сайті, або зв'язавшись з нами по гарячій лінії. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам у всіх Ваших питаннях і дадуть поради щодо вибору найоптимальнішого для Вас котла. Ми здійснюємо доставку в усі міста України: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Житомир, Луганськ, Одесу, Суми, Кривий Ріг, Донецьк, Миколаїв, Вінницю, Полтаву, Запоріжжя, Херсон, Маріуполь, Кіровоград, Кременчук, Черкаси, Хмельницький, Мелітополь, Чернігів , Новогродівка, Дніпродзержинськ, Бердянськ, Львів, Макіївку, Артемівськ і другіе.Доставка здійснюється будь-яким найбільш зручним для Вас способом - кур'єрською службою, або можливий самовивіз.